Vasil Cave Hotel

Adsız tasarım (3)

Aktiviteler & Turlar

Kırmızı Tur

Tur Güzergahı

Uçhisar Kale Altı
Göreme Açık Hava Müzesi
Aşk Vadisi
Çavuşin Köyü Harabeleri
Öğle yemeği
Avanos Çanak, Çömlek Atölyesi
Paşabağ Peri Bacaları
Devrent Vadisi (Hayal Vadisi)
Ürgüp Peri Bacaları (Üç Güzeller)
Şarap Deneyimi

Fiyata Dahil

Transfer
Profesyonel, tecrübeli ve lisanslı rehber
Öğle yemeği
Müze ve Örenyerleri Giriş Ücretleri

Yeşil Tur

Tur Güzergahı

Göreme Panorama
Derinkuyu Yeraltı Şehri
Ihlara Vadisi (4 Km Yürüyüş.)
Belisirma Köyü
Öğle yemeği
Selime Manastırı
Güvercinlik Vadisi
Onyx Atölyeleri

Fiyata Dahil

Transfer
Profesyonel, tecrübeli ve lisanslı rehber
Öğle yemeği
Müze ve Örenyerleri Giriş Ücretleri

Mavi Tur

Tur Güzergahı

Mustafapaşa
Keşlik Manastırı
Soğanlı Vadisi
Öğle yemeği
Şahinefendi
Kaymaklı Yeraltı Şehri

Fiyata Dahil

Transfer
Profesyonel, tecrübeli ve lisanslı rehber
Öğle yemeği
Müze ve Örenyerleri Giriş Ücretleri

ATV ve Jeep Safari Turu

Tur Bilgileri

ATV TURU : 2 Saat ATV sürüşü: Göreme, Çavuşin (off-road), Gül Vadisi, Kız Manastırı, Kızıl Vadi, Kılıç Vadisi ve Aşk Vadisi rotalarında yapılmaktadır.

Tüm Arazi Araçlarımız tamamen otomatik olduklarından kullanımı son derece kolaydır, bu nedenle yetişkinler için deneyim gerekli değildir.

JEEP SAFARİ TURU: Yarım günlük ve tam günlük turlar düzenliyoruz. Tur Saatleri iki çeşittir. Sabah 10.00 ‘da başlayan tur programı 14.00’de biter. Diğer tur programı ise 13.0’da başlayıp 17.00’da bitiyor.

Otelimizden turunuz başlıyor ve yine otelimizde sona eriyor. Güzergahımızda Uçhisar, İbrahimpaşa, Pancarlık Kilisesi, Gomeda Vadisi, Mustafapaşa.

At ve Deve Turu

Tur Bilgileri

Atlı Turlar: Motorlu araçların giremediği Kapadokya Vadilerinde atlarla turlar düzenliyoruz. Tüm tur boyunca rehberiniz eşliğinde turumuzu tamamlıyoruz. Günün değişik saatlerinde turlarımız mevcuttur.  Otelden tur başlangıç alanına ve geri yine otele dönüşü tamamlıyoruz. Düz spor ayakkabılar ve şapka, güneş gözlüğünün yanınızda olmasını tavsiye ediyoruz.

Deve Turları : Atlı turlara göre daha kısa güzergahlı turlardır. Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

Türk Gecesi ve Derviş Gösterisi

Aktivite Bilgileri

Türk Gecesi Aktivitelerinde bölgemiz folklor oyunları ile ülkemizin popüler folklor oyunlarından oluşan gösteriler mevcuttur. Canlı müzik eşliğinde lezzetli yemeklerinizi yerken eğlenceli gösterilerlerle unutulmaz anlar yaşarsınız.

Derviş Gösterileri : Semâ Gösterileri, Selçuklulardan kalma Sarıhan Kervansarayında yapılmaktadır. Mistik müzik eşliğinde Mevlevi Dervişlerinin Gösterilerini izleyebilirsiniz.

Hamam

Aktivite Bilgileri

Bölgemizde tercih edilen aktivitelerden biri de Hamam etkinliğidir. Hijyenik bir ortamda geleneksel dizayn hamamda, Türk hamamı ritüeli “peştemal” adı verilen özel bir şeritli havluya sarılmanızla aktivite başlar. Daha sonra sürekli ılık buhar akışının vücudunuzun rahatlamasını sağladığı sıcak bir odaya girersiniz.

Sonra “kese” adı verilen bir peeling masajı için sıcak bir odaya geçilir. Aromaterapi masajı, yüz masajı, tıbbi masaj, shiatsu masajı gibi başka masaj türleri de mevcut. Bu işlemlerden sonra soğutma odasına gidersiniz.